Saklı Göl Nature Club

Aktiviteler

Saklı Göl Plaj

Gökova körfezinin muhteşem koylarından birinde yer alan Saklıgöl Plajı, size mavi ve yeşilin mükemmel birleşimini sunuyor. Restoranımıza sadece 10 dakika uzaklıkta olan plajımıza, azmak deresi üzerinden harika bir yolculukla varacak ve gün batımının eşsiz manzarasını izlemeden dönmek istemeyeceksiniz.Kano Safari

Saklıgöl’ün başladığı alandan denize doğru akan azmak derelerinde, muhteşem görsel bir şölen eşliğinde kano yapabilirsiniz. Azmak derelerinin suya yeşil rengini veren sualtı zenginliği, gezintinize eşlik eden su kaplumbağaları ve kazlarla harika bir deneyim sizi bekliyor.

Kano safari deneyimini keyifli ve rahat bir biçimde yaşamanız için yanınızda ıslanmaya müsait kıyafetler getirmenizi tavsiye ederiz. Eğer varsa, GoPro gibi aksiyon kameraları ile yapacağınız muhteşem çekimler size bir ömür boyu hatıra olacak kalacaktır.


Deniz Bisikleti

Gün batımının eşsiz manzarasını azmak deresi üzerinde deniz bisikletiniz ile izleyebilir ya da kanonunuz ile azmak kolları üstünde kürek çekerek yeşilin bütün renklerini görebilirsiniz.


At Safari

Hiç ata binmeyi denediniz mi? At safari aktivitemiz sayesinde, bu güzel hayvanlarla iletişim kurarak, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tesislerimizdeki parkurlarda, deneyimli eğitmenler eşliğinde önerdiğimiz bu aktiviteyi kaçırmayın.


Buggy Safari

Saklıgöl’ün enfes doğasını Buggy Safari ile keşfetmeye ne dersiniz? Eğlenceli tasarımı ve rahatlığı ile gezginlerin popüler hobilerinden olan Buggy araçları ile, parkurlarımızda doğanın keyfini sürebilirsiniz.


Hedefini Seç

Saklıgöl’ün eşsiz ortamında yer alan açık hava aktivite merkezimiz eğlenceli turnuvaların adresi olmaya devam ediyor. Marmaris’in en güzel yerinde, temiz hava ve çam kokuları eşliğinde, hareket ve heyecan dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Airsoft , okçuluk veya golf sporlarını denemek isteyen herkese açık turnuvalarımıza katılarak renkli hediyelerimiz için yarışabilir ya da kendi grubunuzla özel yarışmalarınızı düzenleyebilirsiniz.

hedefiniSc


Okçuluk

Dikkat ve konsantrasyon becerisini  geliştirmeye yarayan ok atma deneyimini, huzur dolu ortamımızda mutlaka deneyin. Hedefinizi tutturmak için becerilerinizi sınarken, tüm düşüncelerinizden sıyrılarak rahatlayabilirsiniz. Okçuluk turnuvalarımızda diğer amatör okçularla bir araya gelerek, eğlence ve heyecana doyabilirsiniz.

okculuk


Airsoft

Eğlenceli çatışma simülasyon oyunu Airsoft,  Saklıgöl Nature Club’ın özel alanında, hareket ve adrenalin sevenlere spor ve heyecan dolu günler yaşatıyor. Dilerseniz grubunuzla günübirlik aktivite organize edebilir, dilerseniz poligon sahamızda, eğlence amaçlı olarak hazırlanmış silahlarla atış yapabilirsiniz.

airSoft


Golf

Tesislerimizdeki mini golf sahalarımızda, ailenizle keyifli bir aktivite günü geçirebilir, eğlenerek rahatlayabilirsiniz. Fiziksel ve zihinsel olarak son derece faydalı olan ve her geçen gün tutkunlarının sayısı artan bu sporu, Saklıgöl’ün eşsiz atmosferinde deneyin.

golf